Які бувають гардеробні кімнати?

26.02.2020
75

Гардеробна кімната - мрія будь-якої жінки! І це не дивно, оскільки в ній легко можна розмістити не тільки одяг і взуття, а й постільну білизну, рушники та інші господарські дрібниці.

Гардеробна кімната - мрія будь-якої жінки! І це не дивно, оскільки в ній легко можна розмістити не тільки одяг і взуття, а й постільну білизну, рушники та інші господарські дрібниці.

Сучасний ринок пропонує безліч варіантів обробки і облаштування гардеробних, і тут слід врахувати деякі нюанси, такі як: доступна площа, місце розташування, кількість полиць і багато іншого. Так, гардеробна кімната в хрущовці буде значно відрізнятися від приміщення в приватному будинку - вона проектується індивідуально, з розрахунком всіх особливостей конфігурації.

У чому відмінність гардеробної кімнати від шафи-купе?

У шафах-купе весь одяг і взуття зберігаються на певних полицях і для того, щоб їх дістати - досить просто відкрити двері. Гардеробні кімнати - маленькі приміщення, в які можна зайти і розмістити набагато більшу кількість речей. При цьому відсіки з полками, висувні ящики, кошики, кронштейни і вішалки розташовуються уздовж чотирьох стін. Тут без праці можна передбачити місце для зберігання побутової техніки, прасувальної дошки і навіть драбини. Незалежно від типу і матеріалу виготовлення, принцип розташування отворів для всіх гардеробних кімнат абсолютно однаковий.

Типи гардеробних кімнат

Одним з найпопулярніших матеріалів для облаштування гардеробної кімнати є ДСП. Він відповідає всім встановленим правилами нормам безпеки, а також відрізняється невисокою вартістю (що важливо для сучасного споживача).

Гардеробні кімнати, виконані з ДСП, мають наступні переваги:

  • демократична ціна;
  • практичність;
  • значна економія простору;
  • міцність використовуваних матеріалів;
  • можливість вибору додаткових аксесуарів;
  • більше 150 варіантів обробки ДСП

До того ж, можливість вибору фактури "під дерево" зробить приміщення набагато більш живим, приємним і теплим!

Металеві і сітчасті гардеробні кімнати. Відмінною рисою таких систем є універсальність (полки можна переставляти на різні рівні в залежності від потреб), міцність і вологостійкість. Однак не варто забувати і про такий нюанс, як ціна! Такі гардеробні кімнати значно дорожче ніж, наприклад, ті, які виконані з ДСП.

Гардеробні кімнати можуть бути різної конфігурації (у вигляді букви "П", "Г", уздовж стін або ж цілою кімнатою). У якості перегородки використовується розсувна система, як і в шафах-купе. При цьому клієнт також може вибрати фактуру, колір і варіанти обробки.

Хочете облаштувати гардеробну кімнату своїми руками? Не витрачайте свій час і сили. Довіртеся професіоналам! "Комфорт Меблі" пропонує облаштування гардеробних за досить демократичними цінами! Найширша колірна гамма, різноманітність фактур і оздоблень припадуть до смаку навіть найвибагливішим клієнтам!

Звертайтеся, і у Вас завжди все буде "розкладено по поличках!"

Схожі статті
26.02.2020
Як підібрати кухню
Якщо Вам потрібна гарна і якісна кухня, але зайшовши на сайт Вам складно визначитися і підібрати потрібний комплект, тоді ми допоможемо Вам у цьому не
26.02.2020
Наповнення шаф-купе
Зрозуміло, будь-яка шафа-купе повинна не тільки добре вписуватися в існуючий інтер'єр, але і ефективно справлятися з основними функціональними обов'яз
26.02.2020
Які бувають гардеробні кімнати?
Гардеробна кімната - мрія будь-якої жінки! І це не дивно, оскільки в ній легко можна розмістити не тільки одяг і взуття, а й постільну білизну, рушник