Фартуки с фотодруком (скіналі)

Скиналі з фотодруком №143
Скиналі з фотодруком №127
Скиналі з фотодруком №109
Скиналі з фотодруком №144
Скиналі з фотодруком №126
Скиналі з фотодруком №108
Скиналі з фотодруком №116
Скиналі з фотодруком №145
Скиналі з фотодруком №125
Скиналі з фотодруком №107
Скиналі з фотодруком №117
Скиналі з фотодруком №146
Це усі моделі в цій категорії

Скинали (скінале) - це скляні панелі для оформлення робочого простору кухні. Вони стали популярною заміною звичної плитці. Які переваги і недоліки матеріалу і технології?

Що таке скіналі і як їх використовують для кухні?

Скинали або скінале (від англійського «skin» - обшивка) - так називають декоративні панелі з використанням спеціального особливо міцного скла і нанесеного на нього зображення. Найчастіше встановлюється вертикально на стіну між робочою поверхнею кухні і підвісними шафами. Це простір прийнято називати «кухонний фартух», так як його основне призначення - захист стіни від бризок під час приготування їжі та миття посуду.

Скинали для кухні

Вимоги до матеріалу для кухонного фартуха всім відомі, поверхня повинна мати такі властивості:

 • Бути стійкою до вологи;
 • Чи не пошкоджуватися при нагріванні;
 • Бути стійкою до хімічних миючих засобів;
 • Чи не вбирати жир і фарбують речовини.

Найбільш поширеним матеріалом, що задовольняє таким вимогам, по праву вважається керамічна плитка. Саме з неї зроблена облицювання більшості сучасних кухонь. Використовують також натуральний камінь і метал. А скло до недавнього часу вважалося невідповідним матеріалом для цієї мети - надто крихке. Хоча воду і жир не вбирає, легко відмивається.

Переваги скляних панелей для кухні

Сучасні стінні скіналі для кухні роблять зі спеціального скла, що має зовсім інші характеристики, близькі до властивостей кераміки і навіть перевершують її по ряду параметрів. Вони відрізняються стійкістю до ударів і стійкістю до перепадів температур.

Скинали для кухні

Крім того, це ще й декоративна поверхня, що є одним з центральних елементів приміщення. На скіналі можна наносити стійкі до будь-яких впливів зображення. Унікальні по дизайну стінові панелі роблять кухню по-справжньому індивідуальної.

Світлодіодне підсвічування по торцях панелей вносить свої особливості і дає несподівані ефекти.

Скинали для кухні

Малюнок можна вибрати самостійно, причому він може бути монохромним або багатобарвним, простою графікою або складної фотографією. Вибрати зображення зі своєї колекції завжди пропонують фірми-виробники панелей. Зокрема Фартухи (скіналі) надає замовникам свою колекцію готових розроблених фото величезного розміру, їх можна розширювати, просто збільшуючи, або повторюючи картинку).

Скинали для кухні

Зображення природних матеріалів у високій якості дозволяють виготовити панелі імітують дерево або камінь, цегляну кладку або зістарені дошки.

Розміри панелей можуть бути досить великими, до 3 метрів. Якщо стіна велика, фахівці радять встановити не одну, а кілька панелей, стики між ними майже непомітні. Бажано, щоб довжина скіналі була не більшою 2-2,5 метрів. Працювати з панелями більшої довжини складно, їх дуже легко пошкодити.

Ось основні переваги скляних панелей для кухні:

 • висока декоративність;
 • швидкість установки;
 • ударостійкість і стійкість до подряпин;
 • несприйнятливість до нагрівання і температурних перепадів;
 • вологостійкість;
 • легкість догляду за допомогою будь-яких миючих засобів;
 • легко можна замінити на нову.

У порівнянні з керамічною плиткою є ще одна істотна перевага - немає швів між плитками, не потрібно затирка, і, найголовніше, - в швах не накопичується бруд і цвіль.

Недоліки скляних панелей для кухні

Панель із загартованого скла неможливо «підкоригувати». Якщо буде потрібно зробити додаткові отвори для монтажу розетки або кріплення кухонних аксесуарів, то це зробити дуже важко навіть при наявності спеціального інструменту.

Скинали для кухні

За вартістю "кухонний фартух" зі скла поки ще дорожче, ніж практично всі види керамічної плитки. Але ця різниця в ціні постійно скорочується.

Підготовка поверхні під скіналі не вимагає особливо ретельної обробки, дрібні нерівності будуть приховані під ідеально гладкою поверхнею скла. Але якщо під панеллю будуть незаповнені порожнечі, то немає ніякої гарантії, що там не з'являться цвіль або комахи.

Скинали для кухні

Що вибрати для кухні, які матеріали використовувати - рішення кожен приймає самостійно. Нехай ваша кухня буде зручною і красивою!